„The Walking Dead” sezon 8 startuje 23 października na FOX

23 października 2017 roku na kanale FOX, startuje ósmy sezon serialu „The Walking Dead”. Czekam na niego z niecierpliwością, bo przyznaję, że lubię filmy o zombie. Mam też wielką nadzieję, że ta seria mimo tego, że zombie mają w nim wielki udział, będzie żywsza niż ostatnie dwie. Zaczyna się nam trochę robić z tego opera mydlana, ale i tak akcja toczy się w lepszym tempie niż wspomnianym przeze mnie wcześniej na tej stronie serialu „Fear the Walking Dead„.

Serial opowiada o ocalałej z apokalipsy zombie grupie, która pod wodzą zastępcy szeryfa Ricka Grimesa poszukuje bezpiecznego miejsca do życia. Ich codzienność to zarówno walka z płynącymi z zewnątrz zagrożeniami, jak i brutalne rozgrywki we własnym gronie.foxtv.pl

Na oficjalnej stronie telewizji FOX pojawił się jak to określono „Ekskluzywny trailer„. – Nie wiem co w nim ekskluzywnego, ale trailer jest.

Dla tych, którzy nie lubią horrorów, a szczególnie zombie chcę tylko podkreślić, że choć w tytule przewodzą, to w serialu są raczej drugorzędnym tłem. Serial ten pokazuje raczej losy ocalonych grup ludzi, którzy nie walczą z zombie, a między sobą. Jestem przekonany, że ten serial przypadłby do gustu wielu fanom „Mody na sukces”, bo akcja niekiedy toczy się w „jednym pokoju” na jeden temat przez cały odcinek. No dobra, ale nie miałem Was odstraszyć, a przekonać, że warto go oglądać.

Co by się nie działo, 23 października będę oglądał serial z popconem lub chipsami w rękach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *